Kontakt

Mer info om World Student Capital rf.

Chair: Olli Kolehmainen, olli.kolehmainen@helga.fi, tel. 050 343 0808

Vice-chair: Theo Tyrväinen, theo.tyrvainen@humako.net, tel. 050 430 8639

Arcada Studerandekår (ASK)
Sebastian Tolvanen, sebastian@asken.fi

Aalto Universitetets Studentkår (AUS)
Tua Videman, tua.videman@ayy.fi

Haaga-Helias studerandekår (Helga)
Olli Kolehmainen, olli.kolehmainen@helga.fi

Studentkåren vid Helsingfors Universitet (HUS)
Joonas Pulliainen, joonas.pulliainen@hyy.fi

Laureas Studerandekår (Laureamko)
Miisa Tervala, miisa.tervala@laureamko.fi

Metropolias Studerandekår (METKA)
Tekla Kosonen, tekla.kosonen@metkaweb.fi

O´Diako Studerandekår (O’Diako)
Sini Al-Musawi, edunvalvonta@odiako.fi

Svenska Handelshögskolans Studentkår (SHS)
Oscar Byman, oscar.byman@shs.fi

Konstuniversitetets studentkår (KonSts)
Veera Isotalo, veera.isotalo@uniarts.fi

HUMAKO Studerandekår (HUMAKO)
Theo Tyrväinen, theo.tyrvainen@humako.net

 

 

Faktureringsuppgifter

World Student Capital – Opiskelijan asialla ry
Y-tunnus: 3083748-5
Mannerheimintie 5 A
00100 Helsinki

Verkkolaskuosoite: 0037223358
Välittäjätunnus: 003723327487
Verkkolaskuvälittäjä: APIX Messaging Oy