Ota yhteyttä

World Student Capital –yhdistyksestä saat lisätietoa

Puheenjohtaja: Olli Kolehmainen, olli.kolehmainen@helga.fi, puh. 050 343 0808

Varapuheenjohtaja: Theo Tyrväinen, theo.tyrvainen@humako.net, puh 050 430 8639

Arcada Studerandekår (ASK)
Sebastian Tolvanen, sebastian@asken.fi

Aalto-yliopiston ylioppilaskunta (AYY)
Tua Videman, tua.videman@ayy.fi

Haaga-Helian opiskelijakunta (Helga)
Olli Kolehmainen, olli.kolehmainen@helga.fi

Helsingin yliopiston ylioppilaskunta (HYY)
Joonas Pulliainen, joonas.pulliainen@hyy.fi

Laurea-ammattikorkeakoulun opiskelijakunta (Laureamko)
Miisa Tervala, miisa.tervala@laureamko.fi

Metropolia Ammattikorkeakoulun opiskelijakunta (METKA)
Tekla Kosonen, tekla.kosonen@metkaweb.fi

Diakonia-ammattikorkeakoulun opiskelijakunta (O’Diako)
Sini Al-Musawi, edunvalvonta@odiako.fi

Svenska Handelshögskolans Studentkår (SHS)
Oscar Byman, oscar.byman@shs.fi

Taideyliopiston ylioppilaskunta (TaiYo)
Veera Isotalo, veera.isotalo@uniarts.fi

Humanistinen ammattikorkeakoulun opiskelijakunta (HUMAKO)
Theo Tyrväinen, theo.tyrvainen@humako.net

 

 

Laskutustiedot

World Student Capital – Opiskelijan asialla ry
Y-tunnus: 3083748-5
Mannerheimintie 5 A
00100 Helsinki

Verkkolaskuosoite: 0037223358
Välittäjätunnus: 003723327487
Verkkolaskuvälittäjä: APIX Messaging Oy