Ota yhteyttä

World Student Capital –yhdistyksestä saat lisätietoa

Puheenjohtaja: Sophie Nyyssönen, sophie.nyyssonen@hyy.fi, puh. 050 472 7478

Varapuheenjohtaja: Kaisa Manner, kaisa.manner@humako.net, puh 040 417 4384

Arcada Studerandekår (ASK)
Heidi Grönroos, heidi.g@asken.fi

Aalto-yliopiston ylioppilaskunta (AYY)
Tiina Pajukari, tiina.pajukari@ayy.fi

Haaga-Helian opiskelijakunta (Helga)
Erica Alaluusua, erica.alaluusua@helga.fi

Helsingin yliopiston ylioppilaskunta (HYY)
Sophie Nyyssönen, sophie.nyyssonen@hyy.fi

Laurea-ammattikorkeakoulun opiskelijakunta (Laureamko)
Jenna Jourio, jenna.jourio@laureamko.fi

Metropolia Ammattikorkeakoulun opiskelijakunta (METKA)
Jani Ressi, jani.ressi@metkaweb.fi

Diakonia-ammattikorkeakoulun opiskelijakunta (O’Diako)
Jesse Perttula, jesse.perttula@student.diak.fi

Svenska Handelshögskolans Studentkår (SHS)
Sebastian Ståhlberg, sebastian.stahlberg@shs.fi

Taideyliopiston ylioppilaskunta (TaiYo)
Sampo Johansson, sampo.johanssonsampo.johansson@gmail.com

Humanistinen ammattikorkeakoulun opiskelijakunta (HUMAKO)
Kaisa Manner, kaisa.manner@humako.net

 
 

Laskutustiedot

World Student Capital – Opiskelijan asialla ry
Y-tunnus: 3083748-5
Mannerheimintie 5 A
00100 Helsinki

Verkkolaskuosoite: 0037223358
Välittäjätunnus: 003723327487
Verkkolaskuvälittäjä: APIX Messaging Oy